HuntersMt2 Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Server Forumu

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

SharKwArrior küfür

2 posters
YazarMesaj
Tonyukok
Yeni Üye
Yeni Üye
Tonyukok

SharKwArrior küfür Empty
MesajKonu: SharKwArrior küfür   SharKwArrior küfür EmptyPerş. Tem. 29, 2010 10:04 am

SharKwArrior küfür 142rimr
FaTaLeR
Aktif Üye
Aktif Üye
FaTaLeR

SharKwArrior küfür Empty
MesajKonu: Geri: SharKwArrior küfür   SharKwArrior küfür EmptyPerş. Tem. 29, 2010 10:32 am

OFFFF YİNE Mİ Shark :@ Ya biz bıktık bu adamdan ya MİLLETİ Deli edip ss cektiriyor oysaki kendisi ana sebep kesinlik kufur den sadece bu adamın banned yemesini istiyorum ... BAŞKA BİEY DEĞİL herkez ama herkez bunun yuzunden kufur edıyor GM oyunda olmadgı zmn PUUUUU kufur etmeyen kımsecıkler kalmıyor HIIIICCC gm ye afedersiniz itemlerler sovmeyenmı var ana bacı dumduz gitmeyen mi var bunlar sadece gorunurleri işte bu adam ve kuzeni olucak umut0003 muydu neydı bunlar insalrı deli edip adamı dinden imandan çıkartıp kufur ettirtiyorlar ben bu konuda dellenmiyimde ne yapıyım soruyorum sze?? Ben diyorum ki Gm alımları fazlalassın 24 saat Gm dursun oyunda tabi /inv sartıyla
Kısacası Sinir olmamak elde degil arkdaslar ben diyorumki kufur edenleri değil kaynagını yok edelim kaynagıda bu shrk mıdır nedir bu adam iste adi herifin teki younda yapmadıgı rezillik kalmadı KESİNNLİK BANNED YEMESINI ISTIYORUZ BUTUN OYUN OLARAK EMİN OLUN O GİTTİĞİNDE KUFUR SAYISI AZALACAK
KİMSENİN KİMSEY E SINIR ETTİRİP KUFUR ETTİRMEYE HAKKI YOKTUR O BUNU BİLSİN :@ BUTUN OYUN ALEMİNİ CİNLENDİRİYOR BU ADAM :@ Evil or Very Mad Twisted Evil

SharKwArrior küfür
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» alacakaranlıktan bir küfür
» (((((küfür)))))
» HaTeD (((küfür)))
» LovE den bi küfür
» IIEmPuSaII Kufur !!