HuntersMt2 Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Server Forumu

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

HUNTERSMT2 KAPANMISTIR!!! CEKEMEYEN PİÇLERE DUYURULUR

2 posters
YazarMesaj
Niqht
Super Moderator
Super Moderator
Niqht

HUNTERSMT2 KAPANMISTIR!!!  CEKEMEYEN PİÇLERE DUYURULUR Empty
MesajKonu: HUNTERSMT2 KAPANMISTIR!!! CEKEMEYEN PİÇLERE DUYURULUR   HUNTERSMT2 KAPANMISTIR!!!  CEKEMEYEN PİÇLERE DUYURULUR EmptyCuma Ekim 08, 2010 10:19 pm

Ben HuntersMt2 nin Gm si arkdaslar sizlere bu yazıyı yazma geregi duydum. ARKADASLAR BUGUN SW MİZ SAAT 14:30 SIRALARINDA HACKER SALDIRISI SONUCU ADMİN TARAFINDAN KAPATILMISTIR. SW MİZİ CEKEMEYEN BU PİÇLER SW YE SALDIRARAK ZARAR VERMİŞLER VE SW KAPANMISTIR ARKDASLAR. ARKADASLAR BUGUN SW YE GİRDİGİMDE HER YERDE BOSS HER YERDE METİN TASI ACIKCASI SW NİN BOKU CIKMISTI , HERKESİN USTUNDE KRALİYET BOLE BİR OYUN DUSUNULEMEZ.
BENİM OYUNDAKI ADLARIM = [GM]Hacilar , [SGM]Niqht , Karakterimin adı = warsofgod dur

Arkdaslar bizler tekrar mt2 ye doncegiz ve bu sefer daha guclu olacagız arkadaslar emin olabilirsiniz. Arkadaslar sw de kime hakkım gectiyse hepsine hakkımı helal ediyorum onlardanda bana haklarını helal etmesini istiyorum.

Sw Deki kankalarımın hepsine tesekkurler DeaTBase , OutLow , xXxKraLLxXx , SW deqi asklarım XxCeReNxX , Typer , NazliGuzel Sizlerede sonsuz tesekkur ederim. Ve daha ismini hatırlayamadıgım bir cok arkdasım hepinize tesekkurler. Benden simdilik bu kadar hepiniz A.E.O K.İ.B ama simdilik arkadaslar

nİqHt GeRi DoNuSuM MuHtEsEm Olacaktır

SaYgiLaRLA
http://www.huntersmt2.com
BLoodAnqeL
Yeni Üye
Yeni Üye
BLoodAnqeL

MesajKonu: Geri: HUNTERSMT2 KAPANMISTIR!!! CEKEMEYEN PİÇLERE DUYURULUR   HUNTERSMT2 KAPANMISTIR!!!  CEKEMEYEN PİÇLERE DUYURULUR EmptyC.tesi Ekim 09, 2010 8:11 am

O ŞerefSizLik YapanLararn ALL ah Belasını Versn OnLar Yüzünden Bizm Çarlar Gidior Ben En Çok Gm OlanLAra VE Edit İtem Alanlara (warsofgod) özellikle sana Çok Üzüldm Kardeşm Geçmiş Olsn Diyorum (Mavi Bayrak BLoodAnqeL , Airon ,Dalgasına, xBlackJobx)Bunlar Benm Çarlarm KnkLarm Sizi Unutmıcam Görüsürüz...
karde?in
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: HUNTERSMT2 KAPANMISTIR!!! CEKEMEYEN PİÇLERE DUYURULUR   HUNTERSMT2 KAPANMISTIR!!!  CEKEMEYEN PİÇLERE DUYURULUR EmptyC.tesi Ekim 09, 2010 9:42 am

Kardeşlerim Sizinle Hiç Konuşmadık Ama Genede Siz Çok İyi Birisiniz...Server Nezaman Açılır Söyüyebilirmisiniz... K.İ.B.A.E.O.
OutLow
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: HUNTERSMT2 KAPANMISTIR!!! CEKEMEYEN PİÇLERE DUYURULUR   HUNTERSMT2 KAPANMISTIR!!!  CEKEMEYEN PİÇLERE DUYURULUR EmptyC.tesi Ekim 09, 2010 10:56 am

Ya bırakın allah aşkına üzülme ayaklarını rol yapmakta profesional oldugunuz baska bı konu yok o kadar altta bagırdık swyi çökertmeye çalısıyolar azraıle metınlere dalmayın diye bas bas bagırdık ama saolsun bazı kendini bilmez bazı demiyimde %90 akkıllı arkadaş"hazır sw kapancak bari kralıyet veride içimizde kalmasın" gibi aptalca kelımeler kulanıyodu bu mu sw yi düsünmek bumu üzülmek o yüzden bırakın bu üzülme ayaklarınıda biraz gerçek karakterli olun...

HUNTERSMT2 KAPANMISTIR!!! CEKEMEYEN PİÇLERE DUYURULUR
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HUNTERSMT2 KAPANMISTIR!!! CEKEMEYEN PİÇLERE DUYURULUR
» Huntersmt2 online !!!