HuntersMt2 Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Server Forumu

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

HERKEZE SESLENİORM BURAYI DIKKATLİ OKUYUN ARKADASLAR...

4 posters
YazarMesaj
lScaRFaCel
Aktif Üye
Aktif Üye
lScaRFaCel

HERKEZE SESLENİORM BURAYI DIKKATLİ OKUYUN ARKADASLAR... Empty
MesajKonu: HERKEZE SESLENİORM BURAYI DIKKATLİ OKUYUN ARKADASLAR...   HERKEZE SESLENİORM BURAYI DIKKATLİ OKUYUN ARKADASLAR... EmptySalı Ağus. 17, 2010 11:00 am

Selam arkdaslar Ben oyundan Scarface(Mustafa)..Bu konusmayı BaskenT loncası adına yapıorm..Oncelikle size sunu soleyim 2gun once Lonca uyelerimizin butun hesapları dagıtıldı .. Yani atmıyorm nakit 11t lik itemimiz bir insan olmayan kisi tarafından sarılara dagıtıldı..Evet sizce bunun sorumlusu kim?Ya parası cok olup bana kin duyan yada istedigi herseyi elde edebilip bana kin duyan birisi.Unutmaynki parası cok olup bana kin duyan kimse yok.Ama istedigi herseyi elde edebilen bu itemleri zaten yapabilir.Bundan dolayı bu gercektir iftira atmıorm bunu yapan kisi [GM]Rasko dur.İçinde 1 gram erkeklik bulunmayan Serefsiz swnin 2.loncasi BaskenTide bozmustur.İtemleri anladık loncamdan ne istiorsun Adi herif..Oda olmadı dedm sen ne istiorsn loncamdan die aynen soyle soyledi 2Lee:)...İste icinde insanlık duygusu olmayan birisi eger hala onu savunabilen warsa yazıklar olsun..1 kanıt daha soyleym.O gece gec saatlerde hesabımı kapattıgımda 2Lee loncası puanı 38000di.Sabah hesaplarım soyuldu ve 2Lee loncasi puanı 42000 olmus.Ve loncam bozulmus ..Serefsiz herif haksızlıkla bnm loncamı kendi loncasıyla yenmisti.Bnm haberim yok.Arkdaslar bunu unutmayin Hala 2Lee loncasında olanlar size acıyorum cıkın su ıgrenc loncadan bide ona abi diorsnz.İnanin oyunda dagıttıgım itemlerin haddi hesabı yok.Bir kisi cıkıpda desin hadi bn senden bunu istedimde vermedin die.Elimden ne gelirse yapıcam.Burdan oyunda kırgın oldugum ShaDow ve bnm kırdıgım kısıler sızden ozur dılıorm .

[TL]TiqriS(Zübeyir Bir an once iyileşmen dileğiyle)

Herkeze iyi oyunlar dilerim Buraya kadarmış ....

Melankolik,3,Batmanli,Hated,Orkreis,Gamze,Heron,Helojen,JassPer,Maviolum,Shadow, Ulan duyun hepniz Kral adamlarsınz... king
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: HERKEZE SESLENİORM BURAYI DIKKATLİ OKUYUN ARKADASLAR...   HERKEZE SESLENİORM BURAYI DIKKATLİ OKUYUN ARKADASLAR... EmptySalı Ağus. 17, 2010 11:59 pm

Benimle ugraşmanın sonu bu olsa gerek sizi çekemedigimden yada herhangi bir kin duydugumdan degil sadece yapabileceklerimin sınırını anlamnız içindir kimileri dalga geçiyor rasko bu serveri çökertecekmiş falan filan diye ama çökertmekten beter ettim ve etmeyede devam ediyorum daha bugün serverden 150tl nakit para kazandım 100tl lik kontör ve 50tl nakit para sizce çökertmem mantıklı olurmu ? biraz daha çektireyim ki sizlere neler yapabilecegimi görün bu servere son verecegim gün yerlere inanılmaz itemler atacam bunu ordan anlayabilirsiniz herkeze şimdilik iyi oyunlar king
3
Çalışken Üye
Çalışken Üye
3

MesajKonu: Geri: HERKEZE SESLENİORM BURAYI DIKKATLİ OKUYUN ARKADASLAR...   HERKEZE SESLENİORM BURAYI DIKKATLİ OKUYUN ARKADASLAR... EmptyÇarş. Ağus. 18, 2010 1:06 pm

ArkdadasLar Hunters AıLesıne her zaman saygımız oldu ve olmaya devam edecekTir
Lakin Artık [GM]Rasko AdLı Serefsız Orospu cocugu ve onun gıbı 2Lee Loncasında emırlere boyun eyen SerefsızLer Yuzunden 15.08.2010 Tarıhınden ıtıbaren 19+3 uye ıle Hunters Aılesıne Veda etmek zorunda kaldık

Kımse Bızı Durdurdugunu Sanmasın Resmı oLarak oyundan cekıldık
Ancak Sarı Bayraktakı her userlerde Kırmızı Bayraktakı Her userlerde Ve Mavı Bayrak 2Lee Loncası Harıcı her userın agzında

[BaskenT]

3
ScarFace
Melankolik Wardır Ve KaLacaktır

SaygıLarımızLa 3 Vs.Scarface Vs. Melankolik...

KiNqMaSter
Aktif Üye
Aktif Üye
KiNqMaSter

MesajKonu: Geri: HERKEZE SESLENİORM BURAYI DIKKATLİ OKUYUN ARKADASLAR...   HERKEZE SESLENİORM BURAYI DIKKATLİ OKUYUN ARKADASLAR... EmptyÇarş. Ağus. 18, 2010 7:52 pm

Lan Rasko sıze bısey yaptı ıse 2Lee lonca uyelerının sucu ne sıkerım senın agzını sensın lan oospu cocugu madem basa cıkamıacan alma karsına raskoyu yanı senın anlayacagın tabirle YİYEMYECEGIN YARRAGIN BASINA OTURMA !!!
Tiqris
Admin
Admin
Tiqris

MesajKonu: Geri: HERKEZE SESLENİORM BURAYI DIKKATLİ OKUYUN ARKADASLAR...   HERKEZE SESLENİORM BURAYI DIKKATLİ OKUYUN ARKADASLAR... EmptyÇarş. Ağus. 18, 2010 8:22 pm

Rasko gereken cevabi sana daha önce verdik raskonun butun madurlarına gereken yardim yapilcadir. Huntersmt2 Takımı
http://www.huntersmt2.com

HERKEZE SESLENİORM BURAYI DIKKATLİ OKUYUN ARKADASLAR...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» OYunumuz düzelmiştir arkadaşlar Herkeze iyi oyunlar... =)
» ARKADAŞLAR YARDIM PLS GİRİN İÇERİİ
» Arkadaşlar benden bukadaR!
» Arkadaslar JonTurklerMt2 acilmistir yeni oyunumuz :D
» arkadaslar oyunu indircem olmuo?